ساختن حوض و فواره در خانه های قدیمی همواره رواج داشته و خانه هایی به سبک سنتی هنوز هم در برخی شهرها به چشم می خورند. فواره استخر از مهمترین المان های مورد استفاده در حوض و استخر است که زیبایی کار را چندین برابر می کند. امروزه با افزایش دانش فنی و پیشرفت در زمینه تولید و ساخت و ساز، نمونه های متعددی از فواره در بازار موجود بوده و قیمت فواره استخر با توجه به نوع کاربرد و ویژگی های فنی آن متغیر است.

قیمت فواره استخر

قیمت فواره استخر براساس جنس، سایز، شکل و نوع کاربرد آن تعیین می شود:

فواره استخر برحسب شرایط توپوگرافی زمین و هدفی که برای آن به کار می رود، به شکل های مختلفی ساخته می شود. مثلا میزان پرتاب آب در مناطقی با آب و هوای خشک باید بیشتر و در مناطق مرطوب باید تا حد ممکن کاهش یابد.

نحوه پاشیدن آب در فواره‌ها به شکل ظاهری دهانه فواره که به آن سرفواره نیز گفته می شود، بستگی دارد و از عوامل موثر در قیمت فواره استخر است. فواره‌های استخری را می توان به طور کلی به چند دسته تقسیم‌ کرد که پرکاربردترین آنها عبارتند از:

فواره‌های پرتابی (Spray)

فواره‌های ریزشی (Spill)

فواره‌های جهنده Splash))

 

یکی از عوامل موثر در قیمت فواره استخر، ارتفاع آن است. ارتفاع فواره‌ براساس اصول خاصی تعیین می شود. به عنوان مثال:

ارتفاع فواره نباید بیشتر از فاصله منبع فواره تا لبه استخر باشد.

اگر آبنما در معرض وزش باد قرار دارد باید از فواره‌های کوتاه و پرقدرت استفاده شود.

ارتفاع فواره آب باید حداکثر نصف قطر استخر یا حوضچه آب باشد.

به جرأت می توان گفت که یکی از جلوه‌های زیبای بصری که می‌توان به صورت طبیعی ایجاد کرد، به حرکت درآوردن آب و انعکاس نور روی سطح آن است که توسط فواره ها صورت می گیرد. بشر همواره توجه خاصی به آبشارها و جویبارهای طبیعی داشته و همین امر طراحان را بر آن داشته تا با طراحی و ساخت فواره استخر، جریان مواج و پر پیچ و خم  آب را در هر محیطی ایجاد کنند تا مردم بتوانند از زیبایی‌های آن لذت ببرند. البته فواره ها در روزهای گرم تابستان تنها نقش نمایش زیبایی های آب را به عهده ندارند، بلکه با به گردش درآوردن آب به وسیله یک پمپ شناور، می توانند باعث افزایش رطوبت هوا و دلپذیرتر شدن آن ‌شوند. بنابراین برای آگاهی از قیمت فواره استخر و خرید این محصول پرکاربرد، درنگ نکنید و همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جنس

استنلس استیل 304

رنگ

نقره ای

قدرت پرتاب

2 اسب بخار پمپ آب

نوع

دوشی

شکل

دهان اردکی

مورد کاربر

استخر/سونا

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت فواره استخر می‌توانید با کارشناسان تاسیسات کاران تماس حاصل فرمایید. ما در تاسیسات کاران آماده‌ایم ضمن ارائه مشاوره، به کلیه سوالات شما در خصوص قیمت فواره استخر، قیمت پمپ فواره استخر، طراحی و ساخت فواره استخر پاسخ دهیم.

  • مدیر
  • ۱۳۹۹-۰۲-۱۰
  • 183 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم