قیمت کرتین استخری

نازل کرتین
نازل کرتین

خلق پدیده ای زیبا با کرتین استخری

دیدن قطرات آب و شنیدن صدای آن، شاید آرام ترین تجربه ای باشد که می توانید از آن لذت ببرید. ایجاد لایه ای یکنواخت از آب در لبه استخر موجود در باغ قابلیت تبدیل محیط به یک مرغزار جذاب، یک پارک آبی خانوادگی و یک نقطه کانونی تحسین برانگیز را دارد. بسیاری از آپشن های موجود در کرتین استخری، امکان ادغام این ویژگی ها را به طرز چشمگیری در استخر شما فراهم می کنند. کیفیت کرتین استخری در ایجاد لایه های یکنواخت آب با فشار متناسب، موثر بوده و مدل ریزش آب که توسط مدل های مختلف این سازه ایجاد می شود، از فاکتورهای موثر در قیمت کرتین استخری است. 

عوامل موثر بر قیمت کرتین استخری

این محصول علاوه بر ایجاد یک جلوه بصری خیره کننده در استخر، با ایجاد صدای ریزش آب باعث ایجاد آرامش در شما می شود و جریانی که به طور مداوم جاریست، دیواری از آب را در ذهن تداعی می کند. قیمت کرتین استخری بر اساس مدل، ابعاد، اندازه و کیفیت مواد به کار رفته در تولید آن تعیین می شود. بدنه آن از جنس ورق استیل 304 بوده و در مقابل خوردگی و نور خورشید مقاومت بالایی دارد. 

قیمت نتزل کرتین

کرتین استخری اشکال و اندازه های مختلفی دارد که متناسب با محل نصب و نوع استفاده طراحی می شوند. از عوامل موثر در قیمت این محصول، طرح و مدل ساخت آن است که در اشکال حلزونی، قوسی، مار کبری، دلفین و … موجود است و شما می توانید هر یک از آنها را بسته به مورد استفاده و سلیقه خود از فروشگاه اینترنتی تاسیسات کاران سفارش داده و خریداری کنید. 

نازک کاری کاور باکس سرریز و داشتن لبه های منظم و دقیق که از بریدگی آب خروجی جلوگیری می کند، برش و جوشکاری و لعاب کاری حرفه ای توسط افراد متخصص، از دیگر عوامل موثر در قیمت کرتین استخری است که در کارگاه های این شرکت به نحو احسن صورت می پذیرد.

نوع، مدل و کیفیت تجهیزات مکانیکی مانند پمپ ها از عوامل موثر بر قیمت کرتین استخری هستند. پمپ آب باعث غلبه جریان آب بر گرانش شده و با افزایش میزان جریان آب به سلامت آب نیز کمک می کند. بنابراین پمپی که بتواند یک بار در ساعت، آب را به صورت کامل در جریان گذاشته و چرخه را کامل کند، از کیفیت مناسبی برخوردار است. قرار دادن پمپ با راندمان بالا برای این سازه، هر چند ممکن است گران قیمت تر باشند اما هزینه های عملیاتی پایین تری دارند و در درازمدت مقرون به صرفه تر خواهند بود. انتخاب صحیح پمپ در قیمت کرتین استخری تاثیر به سزایی دارد و باید با توجه به حداکثر توان مصرفی مورد نیاز و با در نظر گرفتن موقعیت محل نصب آبنما صورت گیرد.پمپ های ساده تر، صدای بیشتری دارند اما کم هزینه ترند؛ در حالیکه پمپ های باکیفیت بالاتر، صدای کمتر و هزینه بیشتری دارند.

 

 

 

 

 

 

تامین آب تازه، سیستم متعادل کننده اتوماتیک برای تنظیم سطح آب و سیستم حفاظتی که مانع از خشک کار کردن پمپ در صورت نبودن آب شود، از ملزومات آبنماست که با لوله کشی محقق می شود. بنابراین نوع و جنس لوله ها و شیرآلات بسته به کیفیت و فضای اجرایی آبنما می تواند در قیمت کرتین استخری تاثیرگذار باشد.

 

 

 

 

هرچند نورپردازی حرفه ای، چراغ های ضد آب، کیفیت آپارات و عایق کاری مناسب سیستم های الکتریکی و سیم کشی ها باعث افزایش هزینه تمام شده می شود، اما عمر مفید کرتین استخری را افزایش می دهد و در بلند مدت باعث کاهش هزینه ها خواهد شد. بنابراین می توان گفت نوع، مدل و کیفیت تجهیزات الکتریکی از دیگر عوامل موثر بر قیمت کرتین استخری است. در مورد کرتین استخری موزیکال نیز نوع و کیفیت نازل ها، حجم تاسیسات آبنما و تنوع پرتاب های آبی بر قیمت کرتین استخری تاثیر دارد.

نحوه اطلاع از قیمت کرتین استخری

کرتین استخری اغلب بر روی لبه استخر نصب می شود و برای ریزش آب به درون استخر مورد استفاده قرار می گیرد. شما با در دست داشتن طرح مناسب و آگاهی از جزئیات کافی اجرای سازه آبی می توانید متریال باکیفیت و با قیمت مناسب را از فروشگاه اینترنتی تاسیسات کاران خریداری کنید. این فروشگاه از مجهزترین مراکز تولید و توزیع انواع تجهیزات استخری با کیفیت بالاست که خدمات مورد نیاز شما را در سراسر کشور ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت کرتین استخری، همین حالا با کادر متخصص شرکت تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.   

تبلیغات
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *