نازل کرتین یا نازل استخری چیست؟

نازل کرتین استخری از جمله نازل های سر ریز هستند که برای استفاده در کناره های استخر و حوض های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. شکل خروجی آب از این آبنمای استیل استخر به شکل قوسی و مانند لایه ای از آب که به صورت مدور در آمده است می باشد. از انواع دیگر نازل استخری می توان به نازل قوسی و نازل دلفینی و یا نازل حلزونی استیل نیز با همین طرز کار اشاره کرد. آبنمای استیل استخر می تواند آب استخر را به جریان در آورد و از حالت سکون و یکنواختی بیرون آورد. همچنین در برخی از استخر ها برای استفاده از خاصیت ماساژ دهی نیز از نازل کرتین استخری استفاده می کنند.

اگر قصد خرید نازل کرتین استخری قوسی را دارید اینجا کلیک کنید .

کاربرد نازل کرتین استخری در کجا بیشتر است؟

همانطور که گفته شد این نوع ازکاربرد نازل کرتین استخری در لبه های استخر ها و حوض های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد و این بدان علت است که حجم آب خروجی این نازل ها به دلیل فشار و گستردگی بیشتر نسبت به سایر نازل ها باید در محیطی باشد که فضای اطراف آن بازتر باشد. کیفیت ساخت نازل کرتین استخری باعث پدید آمدن لایه ای از آب به صورت یکنواخت و با فشار متناسب می شود.

لبه های منظم و دقیق نیز مانع از بریدگی در میانه ی آب خروجی دارد. در کارگاه های تاسیسات کاران تمای مراحل تهیه ی نازل کرتین استخری به بهترین شکل انجام می پذیرد. از تهیه مواد و متریال اولیه مرغوب گرفته تا برش و جوشکاری و لعاب کاری همگی با دستگاه های مجهز و به روز دنیا انجام می شود. کاربرد نازل کرتین استخری تقریبا برای کل استخر ها با انواع سایز ها و اندازه ها عمومیت دارد.

انواع نازل کرتین قابل خرید در تاسیسات کاران 

نازل کرتین از ابعاد های محتلف در حال تولید است که میتوانید در تاسیسات کاران ابعاد های مورد نظر خود را سفارش دهید .عکس های زیر از نارکرتین استخری می باشد که بنام نازل استخری قوسی  نامیده می شود که کاربرد های بسیاری در آبرسانی دارد .

در کادر زیر بیشتر در رابطه با کاربرد این محصول بی نظیر توضیح داده ایم . 

چرا نازل کرتین ؟

ما انواع نازل کرتین داریم که در وب سایت تاسیسات کاران به تمامی مدل ها نمونه ها آن پرداختیم . نکته ای قابل ذکر است نازل کرتین علاه برا کاربردش زیبایی خاصی هم به محسط نصب شده میپردارد . اگر قصد زیبا سازی باغ یا حوض خود را دارید . پیشنهاد میکنم از نازل کرتین استخری قوسی ما دیدن کنید این نوع نازل علاه بر کار بردی که در هوا رسانی میان آب صورت میگیرد زیبای محیط را هم افزایش می دهد . اگر شما پیمان کار منطقه ای هستید که قصد دارید برای 

 

آشنایی با انواع نازل کرتین 

  • نازل کرتین استخری .

در لبه استخر مورد استفاده قرار میگیرد که بسیاز زیبا است 

  • نازل کرتین دلفین

تولید انواع نازل کرتین
در مدل های

  • نازل کرتین مار کبری 
  • نازل کرتین قوسی

نکته ای تا فراموش نشده بیان کنم نازل کرتین ها بخاطر اینکه در ابعاد های مختلف در حال تولید است . شاید نام های نظیر نازل کرتین 145 سانتی متر هم به شمار بیاییند . ما در این بخش سعی کردیم با امکثریت نام های و انواع نازل کرتین شما را آشنا کنیم  

 

انواع نازل کرتین مدل دلفین

انواع نازل کرتین مدل قوسی

نقش و کاربرد آبنمای استیل استخر در تزیین محیط چیست؟

حتما تا به حال بارها در استخر های بزرگ و یا باغ های لاکچری کاربرد آبنمای استیل استخر را در جهت زیبایی بیشتر دیده اید که به زیبایی آب را از خود خارج می کند. علاوه بر زیبایی زیادی که این نازل کرتین استخری به محیط شما می دهد می تواند گفت کاربرد نازل کرتین استخری در جهت تازه سازی آب و انجام مرحله ی چرخش آب نیز می باشد. آب ورودی به این نازل از قسمت زیرین و توسط انواع پمپ با قدرت های مختلف و بر حسب مدل و تعداد نازل کرتین استخری انجام می شود. 

با انجام مرحله ی ریزش آب و شدت برخورد آن با سطح نیز برای فرآیند ماساژ دهی بسیار مناسب است و امروزه در بسیار ی از استخر های مجهز دنیا این ویژگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این سه گزینه یعنی زیبایی و چرخش آب و ماساژ دهندگی را می توان مهمترین ویژگی های منحصر به فرد نازل کرتین استخری بر شمرد که در سایر نازل های استخری هر سه این ویژگی با هم یک جا نمی باشند. انتخاب نازل کرتین استخری برای استخر ها بسیار مطلوب و عالی می باشد و بهترین تجهیز و تزیین دکوراتیوی است که برای این محیط ها در نظر گرفته می شود.

برخی از محصولات نازل کرتین در تاسیسات کاران

برای انتخاب نازل کرتین استخری با چه کسی مشورت کنیم؟

انتخاب نازل کرتین استخری امری تخصصی است و بدین منظور می بایست با کارشناسان و متخصصان ماهر در این زمینه مشاوره کافی و لازم انجام پذیرد. سایز و مدل متناسب با فضای مورد نظر و همچنین تهیه تجهیزات هماهنگ با نحوه کاربرد نازل کرتین استخری نیاز به داشتن اطلاعات لازم و کافی و تجربه زیاد دارد.

 

خرید نازل کرتین

در برخی از موارد دیده شده که به علت رعایت نکردن استاندارد های لازم در زمینه انتخاب خود نازل و تجهیزات نازل کرتین استخری این آبنمای استیل استخر عملکرد مطلوبی نداشته است.

به علت فشار بیش از حد باعث خرابی پمپ شده و یا با شیوه ی اشتباه و غیر استاندارد نصب آبنمای استیل استخر و تکان خوردن در هنگام کار خیلی زود خراب شده و عمر مفید خود را از دست داده است. ارتفاع نازل از سطح آب نیز مورد دیگری است که باید در نظر گرفته شود. در هر مدل و جایگاهی ارتفاع قرار گرفتن و نصب آبنمای استیل استخر نیز متغیر می باشد.

 

 

نصب نازل کرتین استخری و نکات مهمی که باید به آن توجه داشت !

 

برای نصب نازل کرتین استخری و راه اندازی یک آبنمای استیل استخر می بایست به یک سری از نکات مهم توجه ویژه داشت. اولین نکته برای نصب نازل کرتین استخری و نصب آبنمای استیل استخر ، انتخاب پمپ آب مناسب و هماهنگ با این نازل است که بتواند به راحتی و در درست ترین حالت آب را از مخزن استخر به سمت نازل پمپاژ کند و نمایش زیبایی از خروجی شیشه ای شکل آب بدون بریدگی و یا فشار بیش از حد ایجاد کند. 

استفاده از پمپ آبنمایی که آب را در حالت استاندارد و مطابق با تعداد نازل های کار شده در لبه استخر و فشار مطلوب پمپاژ کند زیرا اگر فشار آب خروجی بیشتر از حد استاندارد باشد آب حالت پرتابی به خود می گیرد و انحنای خود را از دست می دهد و اگر فشار آب خروجی کمتر باشد باعث ایجاد شکاف در میانه ی لایه ی آب خروجی از نازل کرتین استخری می شود. اطلاعات بیشتر پیرامون کاربرد آبنمای استیل استخر و نصب آبنمای استیل استخر را می توانید در قسمت محصولات این فروشگاه اینترنتی کسب کنید. ما هر نوع نازل کرتین ی بخواهید با بهترین قیمت برای شما تولید میکنیم . بدون واسطه نازل کرتین را خرید کنید و از خدمات پس از فروش ما لذت ببرید .

روش انتخاب نازل کرتین استخری صحیح 

در انتخاب انواع نازل کرتین دقت بسیار بالا داشته باشید سعی کنید انتخاب این محصول را به کارشناس مربوطه بندازید .

در سایز و اندازه آن اگر کوچکترین اشتباهی رخ دهد باعث اتفاقات بدی می افتد . از جمله زیبایی و و پرتاب آب . پس حتما برای سفارش نازل کرتین حتما با یک متخصص نازل کرتین مشورت بگیرید 

مطمن باشید کارشناس وب سایت تاسیسات کاران به شما در خرید انواع نازل کرتین به شما مشاوره رایگان می دهد .

در ادامه مطلب به خطاهایی که در انتخاب نازل کرتین اشتباه سفارش دادن صحبت میکنیم .

چرا نازل کرتین استخری را از تاسیسات کاران بخواهیم؟

در جواب به این سوال باید بگوییم که ما با افتخار اعلام می کنیم که تاسیسات کاران معتبرترین و مجهزترین مرکز تولید و توزیع انواع نازل آبنما از جمله نازل کرتین استخری با بهترین کیفیت و مناسب ترین خدمات در ایران می باشد. کادر متخصص و ماهر مهندسان ما در زمینه ی تولید باعث فراهم آمدن بهترین آبنمای استیل استخر شده است. دقیق ترین و حساب شده ترین تجهیزات نیز همراه با مشاوره رایگان را از کارشناسان ما در بخش فروش نازل ها بخواهید و با ارتباط با این بخش از ضمانت تهیه و دریافت مشخصات آبنمای استیل استخر خود در کمترین زمان ممکن و در سایز های دلخواه بهره مند شوید. 

رضایت مشتریان قدیمی ما گواه بر کیفیت محصولات و پشتیبانی های لحظه ای و کامل می باشد. بهترین و با کیفیت ترین نازل کرتین استخری و آبنمای استیل استخر در ایران را از ما بخواهید. در فروشگاه اینترنتی تاسیسات کاران نیز می توانید به همه ی مشخصات نازل کرتین استخری دسترسی داشته باشید و از قیمتها مطلع شوید.

چند کلیپ کوتاه جهت معرفی انواع نازل کرتین

3 دیدگاه برای “نازل کرتین استخری و آبنمای استیل استخر”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس مستقیم