نازل های کرتین

نازل های کرتین شرکت تاسیسات کاران از جنس استیل ضد زنگ ۳۰۴ نگیر می باشد. دقت داشته باشید که استیل انواع مختلفی دارد. بهترین نوع آن برای انواع آبنما ۳۰۴ و ۳۱۶ می باشد. نوع دیگر استیل، ۲۰۱ می باشد که برای آبنما مناسب نیست و معمولا در میزهای جلو مبلی، چهارچوب ، ویترین و … استفاده می شود. متاسفانه بعضی از همکاران ما قیمت را فدای کیفیت می کنند که اثرات جبران ناپذیری برای آبنمای شما در میان مدت بوجود می آورد. در ادامه تصاویری را با هم میبینیم که از استیل های نامرغوب برای آبنما استفاده کرده اند.

انواع نازل ها

کرتین رونیکا

کاربرد کرتین رونیکا

نازل کرتین طرح رونیکا، تقریبا به شکل نیم دایره می باشد که جریان طبیعی آب را همانند آبشار به نمایش میگذارد. علاوه بر جلوه دادن به استخر می توانید به عنوان ماساژ سر نیز از آن استفاده کنید. نازل رونیکا با ایجاد عمل چرخش آب در کیفیت آب استخر و زلالی آن نیز موثر است. آب پس از پمپاژ توسط پمپ و یا کف کش از زیر نازل، به صورت پرده آب همانند تصاویر زیر از لبه خارج می شود.

سایز کرتین رونیکا

لبه آبریز cmارتفاعسایز لوله in
۲۰۲۵۱
۳۵۴۵۱
۴۵۶۰۱ الی ۲
۴۵۷۰۱ الی ۲
۵۰۷۰۱ الی ۲
۴۵۸۰۱ الی ۲
۵۰۸۰۱ الی ۲
۵۰۱۰۰۲
۶۰۱۱۰۲

نحوه نصب کرتین رونیکا

همانطور که میدانید انتهای هر نازل یک بوشن داخل پیچ وجود دارد. برای اجرای این نازل لبه استخر، کافی است یک مغزی، ۳ سانتی متر بالاتر از سنگ استخر کار بگذارید. سپس فقط با چرخاندن کرتین روی مغزی ، کرتین شما آماده بهره برداری است. برای توضیحات بیشتر می توانید فیلم زیر را مشاهده فرمایید.

کرتین کبری

کاربرد کرتین کبری

نازل کرتین طرح کبری، همانطور که از اسمش پیداست شبیه به مار و یا حرف s انگلیسی می باشد. بعضی از همکاران ما نیز این نازل را به اسم علامت سوال معرفی کرده اند. اگر در نصب نازل لبه استخر خود محدودیت جا و یا محدودیت عبور لوله بیش از ۱ اینچ دارید، پیشنهاد گروه تاسیسات کاران به شما کرتین کبری می باشد.فقط به یاد داشته باشید که این نازل به دلیل ساختاری که دارد و در عکس مشهود است پرتاب آب زیادی ندارد. چنانچه زیاد به پرتاب آب داشتید بهتر است از نازل کرتین رونیکا یا فلورا استفاده کنید.

سایز کرتین کبری

لبه آبریز cmارتفاعسایز لوله in
۳۵۴۵۱
۴۵۷۰۱ الی ۱/۲
۵۰۷۰۱ الی ۱/۲
۴۵۸۰۱ الی ۱/۲
۵۰۸۰۱ الی ۱/۲
۵۰۱۰۰۱ الی ۱/۲
۶۰۱۲۰۱ الی ۱/۲

کرتین حلزون

کاربرد کرتین حلزون

نازل کرتین طرح حلزون، نما و جلوه ای به باغ و محیط شما عرضه میکند که مثال زدنی است. آب پس از دور زدن درون خود نازل به صورت پرده خارج می شود. معمولا برای نازل حلزون از استیل های براق استفاده میکنند. این نازل قابلیت نصب روی کار را نیز دارد ولی اگر امنیت نازل برایتان مهم است بهتر است آن را قبل از اجرای سنگ نما کار بگذارید. به یاد داشته باشید که قبل از سنگ کردن و اتمام کار حتما نازل و لوله کشی خود را تست کنید.

سایز کرتین حلزون

لبه آبریز cmارتفاعسایز لوله in
۳۵۴۵۱
۴۵۶۵۲
۵۰۷۵۲
۵۰۸۵۲

کرتین حلزون از آن دسته کرتین هایی است که پس از برش لیزر و خم ورق های رویی و زیرین آن، مونتاژ و جوش شده. به دلیل انحناهای موجود در این نازل و حساسیت تیم تاسیسات کاران زمان آماده سازی این نازل کمی بیشتر از بقیه ی نازل ها می باشد.

کرتین فلورا

کاربرد کرتین فلورا

همانطور که در عکس ها مشاهده میکند، تفاوت کرتین رونیکا و فلورا تنها در قسمت زیرین کرتین می باشد که در طرح فلورا عریض تر می باشد. چنانچه محدودیت عرض در لبه استخر خود نداشتید می توانید از این کرتین استفاده کنید.

سایز کرتین فلورا

لبه آبریز cmارتفاعسایز لوله in
۴۵۶۰۱ الی ۲
۴۵۷۰۱ الی ۲
۵۰۷۰۱ الی ۲
۴۵۸۰۱ الی ۲
۵۰۸۰۱ الی ۲
۵۰۱۰۰۲
۶۰۱۱۰۲
#