مبلمان باغی و ویلایی حصیری برای فضاهای باز

مبلمان و صندلی باغی حصیری

مبلمان باغی حصیری

 در ساخت مبلمان باغی حصیری از متریال سازنده حصیر استفاده می شود به همین دلیل به این دسته از محصولات حصیری گفته می شود.

از آنجایی که در ساخت این محصولات از الیاف طبیعی چوب درختان بید، خیزران (بامبو)، علف دریایی و رافیا استفاده می شود این متریال بهترین تناسب را با فضای باغ و فضاهای باز برقرار می کنند. به بیان بهتر وقتی شما به محیط باغ یا ویلای خود یا هر فضای باز دیگری می روید در حقیقت به پاره ای از طبیعت قدم گذاشته اید هنگامی که از مبلمان باغی حصیری برای مبله کردن آن استفاده شده باشد کاملا خود را در دل طبیعت احساس می کنید و انرژی مثبت و احساس رفرش شدن خاصی به شما دست می دهد که اصلا قابل وصف نیست.

الیاف این متریال نور خورشید و انرژی مثبت محیط را خود جذب می کنند و وقتی روی آن لم میدهید در یک چشم به هم زدن این انرژی خارق العاده به شما منتقل می گردد. و خستگی و انرژی منفی از ذهن و جسم شما بیرون می رود. احساس سرزندگی و نشاط خاصی وجود شما را فرا خواهد گرفت.

مبلمان حصیری به دلیل پیوند نزدیکی که با طبیعت دارد هیچگاه قدیمی و منسوخ نمی شود و همیشه جایگاه ویژه خود را حفظ خواهد کرد.

خرید مبلمان باغی برای ویلا
قیمت مبلمان باغی و حصیری

البته این تنها مزیت استفاده از مبلمان حصیری نیست. از آنجائیکه این الیاف در هم تنیده می شوند و به نوعی از هنر بافندگی در تولید آنها استفاده می گردد تنوع طرح ها و محصولات این دسته بسیار بالاست و هنری بودن این محصولات آنها را چشمنواز تر کرده و هارمونی خاصی با فضاهای باز در جهت ایجاد احساس به یادماندنی از آسودگی خاطر، رهایی و لذت در دل طبیعت برای مصرف کنندگان این ملزومات به همراه خواهند داشت

  دوام مبلمان باغی حصیری

می توانید انتظار داشته باشید 20 سال عمر کند. اما نوع مصنوعی آن که اغلب با رزین یا سایر الیاف صنعتی ساخته می شود نمی توان انتظار داشته باشیم بیش از 10 تا 15 سال عمر کنند.

معمولا برای محافظت بهتر ازین محصولات از مواد محافظت کننده مخصوص استفاده می گردد

فروش و قیمت مبلمان باغی حصیری
خرید مبلمان باغی حصیری ویلایی و قیمت آن

نکات مهم در هنگام خرید مبلمان برای فضای باز ویلاها

ابتدا به این فکر کنید که چه استفاده ای می خواهید از این مبلمان فضای باز داشته باشید. آیا مهمانی های بزرگ برگزار می کنید؟ اگر چنین است، ممکن است قابلیت جابجایی آسان برای راحتی بیشتر مدعوین مدنظرتان باشد. اگر عاشق غذا خوردن در فضای باز هستید، مطمئن شوید که به عنوان مثال میزی که خریداری می کنید به اندازه کافی بزرگ است و برای پذیرایی از یک گروه از مهمانان مناسب است در حقیقت کاربردی بودن، تناسب با فضایی که در اختیار دارید از جمله نکاتی است که لازم است مد نظر قرار دهید.

توصیه های مهم برای خرید مبلمان های باغی حصیری

اگر در مناطقی قرار است از این ملزومات استفاده کنید که شرایط جوی شدیدی بر آن حاکم است مثلا تابستان های بسیار گرم و زمستان های بسیار سرد دارد توصیه می کنیم یا این لوازم را با محافظ های مخصوص محافظت کنید یا کاور مناسب برای آن تهیه نمایید. اگر هیچ کدام از این شرایط برای شما مقدور نیست در زمان هایی که نیازی به آن ها ندارید در فضای سرپوشیده به دور از تغییرات آب و هوایی شدید قرار دهید تا مدت زمان بیشتری بتوانید از آنها استفاده کنید

قیمت میز و صندلی باغی و ویلایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
پیمایش به بالا