درباره تاسیسات کاران

ما به کیفیت در جلب رضایت شما مشتری عزیز، متعهد و مفتخر هستیم!

نازل آبنما تاسیسات کاران

ایده تاسیس شرکت تاسیسات کاران چگونه شکل گرفت؟

من میثم خاکساری هستم در رشته مهندسی تکنولوژی تاسیسات تحصیل کردم. با توجه به اینکه در خانواده فرهنگی بزرگ شدیم به توصیه پدرم از بچگی با هدف کار در شرکت های تولیدی یا همان شغل کارمندی رشد کردیم و به همین دلیل هدفم در زمان دانشجویی بیشتر استخدام در شرکت های دولتی یا نیمه دولتی بود تا اینکه به طور اتفاقی رفع مشکلی که برای یکی از اقوام ایجاد شده بود، مسیر شغلی من را به سمت کار آفرین شدن تغییر داد. ایشان از تحصیلات من اطلاع داشت و بطور اتفاقی از من خواست پمپ منزل شان را نصب کنم. من هم به دلیل احترامی که برای ایشان قائل بودم، و اگر کسی نیاز به کمک داشت، نه نمی گفتم، قبول کردم. من آن زمان تجربه  کافی نداشتم، نصب آن پمپ خیلی زحمت داشت، اما هر روز پیگیر شدم و هر مشکلی وجود داشت برطرف کردم. رفع مشکلات زیادی که وجود داشت وقت زیادی از من گرفت. اما من دیگر مهارت کاملی کسب کرده بودم و با چالشهای احتمالی مواجه شده بودم. همین امر باعث شد مسیر زندگی من کلا عوض شود و از شغل دولتی به شغل آزاد و هدف بعدی یعنی کار آفرینی گرایش پیدا کردم.

سال ۹۵ بود که کار خودم را با فروش محصولات پمپ و تانک و ارائه خدمات نصب پمپ در اصفهان شروع کردم. از سال ۹۶ ایده ی تولید پرده آب به ذهنم خطور کرد و به تولید و فروش محصولات استخر علاقمند شدم. من مسیر درستی را انتخاب کرده بودم و تا به امروز که در خدمت شما هستم افتخار دارم بیشتر لوازم باغ و استخر را با بهترین کیفیت با متریال مرغوب و فناوری روز دنیا تولید و در اسرع وقت به مشتریان عزیز ارائه نمایم.

کار خود را چگونه شروع کردید؟

ابتدا در کارگاه یکی از اقوام به فعالیت تولیدی مشغول شدیم. اوایل، کار با مهندسی معکوس آغاز شد. ما محصولات با کیفیت را خریداری  نموده و در کارگاه باز تولید میکردیم. محصولات مان به دلیل کیفیت بالا با استقبال زیادی مواجه شد و توانستیم نیروهای بیشتری را بکار بگیریم، سپس با توجه به حجم بالای سفارشات سوله ای را اجاره کردیم تا بتوانیم محصولات را به موقع به دست مشتریان عزیزمان برسانیم. با این کار مجموعه خود را توسعه داده و محصولات متنوع تری تولید کنیم.

سال ۹۵ بود که کار خودم را با فروش محصولات پمپ و تانک و ارائه خدمات نصب پمپ در اصفهان شروع کردم. از سال ۹۶ ایده ی تولید پرده آب به ذهنم خطور کرد و به تولید و فروش محصولات استخر علاقمند شدم. من مسیر درستی را انتخاب کرده بودم و تا به امروز که در خدمت شما هستم افتخار دارم بیشتر لوازم باغ و استخر را با بهترین کیفیت با متریال مرغوب و فناوری روز دنیا تولید و در اسرع وقت به مشتریان عزیز ارائه نمایم.

چه ایده هایی به ذهن تان رسید که سبب شد امروز در چنین جایگاهی قرار داشته باشید؟

ابتدا از سایت‌هایی نظیر پینترست ایده گرفتیم و محصولاتی که با پتانسیل کارگاه تاسیسات کاران سازگاری داشت را انتخاب کرده و تولید نمودیم. علاوه بر این دوستان عزیزمان در ایده پردازی به ما کمک کردند.

اولین قدم در راستای تولید محصول جدید تست و بازاریابی محصول بود که با تبلیغ در محیط های اجتماعی، میزان تقاضای محصول را محک می زدیم. سپس بازخوردهای مخاطبان را بررسی و تحلیل می نمودیم و محصولاتی که بازخورد مثبت بیشتری داشتند، وارد فرایند تولید می شد.

با چه اتفاقات خوب و بدی در مسیر اجرا دست و پنجه نرم کردید؟

مسیر تولید همواره با فراز و نشیب های بسیار و انبوهی از اتفاقات تلخ و شیرین همراه است. بویژه برای کسانی که بدون پشتوانه مالی در این راه گام بر می دارند. هزینه های اجاره و رهن سوله، جابجایی دستگاه ها و صدها فراز و فرود دیگری که در این مسیر رخ داد. اما در پس همه این اتفاقات، لطف خدا و نگاه پر از امید نیروهای توانمندی که چشم امید شان به گردش چرخ های تولید مجموعه بود، ما را پابرجا نگه داشت. اکنون به یاری خداوند به بزرگترین مرکز تولید و پخش تجهیزات و لوازم باغی و استخر با تنوع زیاد محصول در ایران تبدیل شده ایم.

مجموعه تاسیسات کاران چند پرسنل دارد؟

ابتدای کار با ۱ نیرو شروع کردیم. وقتی محصولات مان با استقبال زیادی روبرو شد به دلیل افزایش تقاضا و افزایش تنوع محصولات، نیروهای بیشتری را جذب کردیم و درحال حاضر ۱۵ نفر به صورت مستقیم و ۳۰ نفر به صورت غیر مستقیم مشغول به فعالیت در این حوزه هستند.

هدف مجموعه تاسیسات کاران چیست؟

الویت اول ما رضایت مشتریان عزیزمان، الویت دوم افزایش نیروهای تولید و الویت سوم افزایش تنوع محصولات در تاسیسات کاران در دستور کار قرار دارد.

چشم انداز و افق دید مجموعه تاسیسات کاران را چگونه تعریف می کنید؟

درصدد هستیم به‌گونه ای عمل کنیم که نام تاسیسات کاران به عنوان برندی با امکان خرید راحت و مطمئن، در خاطر مشتریان عزیزمان نقش ببندد و از گوشه و کنار میهن عزیزمان بر روی کیفیت و سرعت خدمات ما حساب باز کنند.

مشتریان چگونه می توانند محصول مورد نظر خود را از تاسیسات کاران خریداری نمایند؟

 خرید تلفنی را توصیه می کنیم زیرا مشاورین متخصص و دلسوز مجموعه ما برای راهنمایی مشتریان عزیزمان به صورت تمام وقت در مجموعه حضور دارند تا محصولات دقیقا بر اساس نیاز کاربران و متناسب با ویژگی های خاص محل نصب خریداری شوند و مشتریان از خرید خود اطمینان و رضایت خاطر داشته باشند.

چه افرادی مشتریان محصولات تاسیسات کاران هستند؟

به لطف خداوند از اقصی نقاط کشور ایران عزیز و حتی از کشورهای همسایه از ما خرید می ‌کنند و با رضایت از کیفیت محصولات ما به مشتریان همیشگی ما تبدیل می شوند. رضایت خاطر مشتریان عزیزمان ضامن اعتبار ماست.

رمز موفقیت خود در جلب نظر مشتریان را در چه می دانید؟

همواره بعد از تحویل محصول به دست مشتری از رضایت مشتری حتی بعد از نصب، پرس و جو می کنیم. همواره از انتقادات استقبال کردیم و در صدد رفع مشکلات و نواقص احتمالی بر آمدیم.

ما در مجموعه تاسیسات کاران بر آنیم تا به شما کمک کنیم فضای پیرامون خود را به یک فضای دوست داشتنی تبدیل کنید و لحظات رویایی و خاطره انگیزی در کنار عزیزان تان داشته باشید.

نظرات برخی از مشتریان گرامی ما
سبد خرید
پیمایش به بالا