آبنما دیواری همراه کاربرد آن قیمت و نحوه خرید

آبنما دیواری چیست؟

آبنما دیواری از انواع آبنما هایی است که برای کار کردن و اجرای آن به ستونی مانند دیوار نیاز داریم. در برخی از مدلهای آبنما دیواری کوچک می توان بدون تخریب و احتیاج به عملیات زیر سازی مراحل نصب آبنمای دیواری خانگی را انجام داد و در برخی دیگر از مدلها باید حتما عملیات تخریب و عایق کاری انجام شود. دیواری که بر روی آن آبنما دیواری خانگی نصب می شود می تواند از هر جنس و شکلی باشد ولی در اکثر مواقع و برای زیبایی بیشتر از دیوارهایی که نمای سنگی دارند و یا با رنگهای هماهنگ با دکوراسیون داخلی کار شده اند استفاده می شود. خرید آبنما دیواری کوچکآبنما دیواری کوچک همانند بقیه آبنما ها نیاز به دریافت مشاوره دارد تا از تناسب آن با محیط اطمینان کافی حاصل شود .

آبنما دیواری
کار شده در یک باغ
سفارش دهید
آبنما بارانی
در بالن یک ساختمان کار شده
سفارش دهید

انواع آبنما دیواری با نور

انواع آبنما دیواری در ابعاد و اشکال مختلف
سفارش دهید

نکات مهم برای خرید آبنما دیواری چیست؟

برای خرید باید به این نکته دقت داشت که هدف از این کار در درجه اول چه می باشد؟ اگر این کار صرفا برای تامین زیبایی است و کاربرد دیگری از آن انتظار نمی رود پس می توان به سراغ خرید آبنما دیواری کوچک در مدلهای از پیش ساخته و آماده رفت. خرید آبنمای دیواری خانگی یکی از دغدغه هایی است که مشتریان زیادی با آن روبرو هستند. تنوع مدل و سایز و نحوه کارکرد هر یک از آبنما دیواری خانگی و آبنما دیواری کوچک می تواند سردرگمی ایجاد کند. در نظر گرفتن همه ی موارد مناسب برای انتخاب آبنماهای دیواری خانگی یا آبنما دیواری کوچک برای کسانی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند امری کسل کننده است و تنها با دریافت اطلاعات کامل و انجام مشاوره با متخصصان با سابقه در این زمینه امکان پذیر است. امروزه و با توجه به کمبود وقت و مشغله های فراوان خرید اینترنتی آبنما دیواری یکی از راه حل های صرفه جویی در زمان و هزینه به نظر می رسد. می توانید با چند کلیک ساده به دنیای آبنما ی دیواری خانگی بروید و از میان مدلهای مختلف مدل مورد نظرتان را در کوتاه ترین زمان ممکن بیابید و با ثبت سفارش عملیات خرید اینترنتی آبنما دیواری را انجام دهید. می توانید از مقالات آبنما خانگی ، نازل کرتین و آبنما دیدن کنید .

قیمت آبنما دیواری چگونه محاسبه می شود؟

برای تعیین قیمت آبنماهای دیواری پارامترهایی مانند مدل، سایز، جنس و نوع آبنمای دیواری نقش تعیین کننده دارد. در برخی از نمونه های آبنما دیواری متراژ نازل و تجهیزات مورد نیاز آن باعث تغییر در قیمت آبنما خانگی دیواری می شود. برای اطلاع از انواع قیمت آبنما دیواری می توانید با کارشناسان ما در قسمت فروش آبنما دیواری ارتباط برقرار کنید و بعد از دریافت اطلاعات کافی خرید اینترنتی آبنما دیواری مطمئنی انجام دهید. متخصصان ما در هر مرحله از کار یاریگر شما خواهند بود تا لذت خرید آبنما دیواری مناسب و با کیفیت را تجربه کنید. همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تاسیسات کاران و وارد شدن به صفحه اصلی محصول از قیمت آبنما خانگی دیواری های موجود نیز اطلاع پیدا کنید.

در مجموع میتوان گفت اگر آبنمای دیواری شیک مورد پسند شما است باید هزینه بهای آن را هم پرداخت کنید هر چند قیمت های آبنما دیواری در تاسیسات کاران بدون واسطه صورت میگیرد بر خلاف بقیه دوستان که واسطه گری آبنما دیواری را در اختیار مشتری قرار می دهند 

آبنما دیواری از دسته بندی های متفاوتی برخوردار هستند . اگر قصد سفارش آبنما دیواری را دارید با شماره زیر تماس بگیرید 

خرید آبنما دیواری از تاسیسات کاران

تاسیسات کاران مرجع رسمی و تولید کننده مرکزی انواع آبنما در ایران می باشد که در طی سالهای گذشته با طراحی و اجرای انواع آبنما برای ارگان های دولتی و خصوصی و داخلی و خارجی توانسته است به چهره ای سرشناس در زمینه ی طراحی ، ساخت و اجرای انواع آبنما شناخته شود. انواع آبنما دیواری در کارگاه های تاسیسات کاران و توسط مهندسین با تجربه و با تکیه بر مدلها و تکنولوژی روز دنیا ساخته و با هدف برداشتن واسطه توسط فروشگاه اینترنتی تاسیسات کاران با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت آبنما دیواری در اختیار شما قرار داده می شود. کلیه قیمت آبنما دیواری های موجود در این سایت رقابتی بوده و تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز قرار نمی گیرد.

 

مکانهای ایده آل برای نصب آبنما دیواری کجاست؟

به طور کلی آبنما دیواری خانگی و یا آبنما دیواری کوچک برای مکانهایی که نیاز به محصولی تزیینی به همراه آرامش بخشی و نشاط آوری دارد توصیه می شود. لابی ساختمان و هتل ها ، ساختمان ویلاها ، ساختمان های تجاری و اداری و پاساژ ها ، منازل و دفتر کار و استخر ها و مراکز تفریحی می توانند برای زیبا سازی از این نوع از آبنما استفاده زیادی کنند. آبنما دیواری را تقریبا در هر مکانی می توان مورد استفاده قرار داد. شما حتی با داشتن دفتر کاری کوچک و یا آپارتمانی که از نظر فضای اضافی دارای محدودیت است نیز می توانید به راحتی با دریافت اطلاعات کافی و قیمت آبنما دیواری مورد نظر آن را ثبت سفارش نموده و بعد از انجام مراحل خرید آبنما دیواری در سریع ترین زمان در مکان مشخص شده در فرم ثبت سفارش دریافت کنید. برای دریافت راهنمایی برای آبنما دیواری هایی که نیاز به اسمبل و راه اندازی دارند نیز کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

چند فیلم از کارکرد آبنما دیواری

چرا باید از آبنما دیواری در محیط خود استفاده کنیم؟

صدای دلنشین شرشر آب و ایجاد حس آرامش چکیدن قطرات آب می تواند به راحتی استرس را در افراد کنترل کرده و ارمغان بخش آرامش و نشاط در ذهن آنها شود. نور پردازی های زیبا و متناسب با رنگ های بکار برده شده در طبیعت و قابل تناسب با رنگ طراحی داخلی ساختمانها می تواند جلوه ای با شکوه به محیط پیرامون ما بدهد. بکارگیری جدید ترین تکنولوژی ها مانند داشتن ریموت از راه دور و قابلیت تنظیم نور و رنگ و همچنین هارمونیک بودن آن نیز از دیگر ویژگی هایی است که همگان را برای خرید آبنما دیواری ترغیب می کند.

قیمت آبنما دیواری چگونه محاسبه می شود؟

برای تعیین قیمت آبنماهای دیواری پارامترهایی مانند مدل، سایز، جنس و نوع آبنما دیواری نقش تعیین کننده دارد. در برخی از نمونه های آبنما دیواری متراژ نازل و تجهیزات مورد نیاز آن باعث تغییر در قیمت آبنما خانگی دیواری می شود. برای اطلاع از انواع قیمت آبنما دیواری می توانید با کارشناسان ما در قسمت فروش آبنمایدیواری ارتباط برقرار کنید و بعد از دریافت اطلاعات کافی خرید اینترنتی آبنما دیواری مطمئنی انجام دهید. متخصصان ما در هر مرحله از کار یاریگر شما خواهند بود تا لذت خرید آبنما دیواری مناسب و با کیفیت را تجربه کنید. همچنین می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تاسیسات کاران و وارد شدن به صفحه اصلی محصول از قیمت آبنما خانگی دیواری های موجود نیز اطلاع پیدا کنید.

خرید آبنما دیواری از تاسیسات کاران

تاسیسات کاران مرجع رسمی و تولید کننده مرکزی انواع آبنما در ایران می باشد که در طی سالهای گذشته با طراحی و اجرای انواع آبنما برای ارگان های دولتی و خصوصی و داخلی و خارجی توانسته است به چهره ای سرشناس در زمینه ی طراحی ، ساخت و اجرای انواع آبنما شناخته شود. انواع آبنما دیواری در کارگاه های تاسیسات کاران و توسط مهندسین با تجربه و با تکیه بر مدلها و تکنولوژی روز دنیا ساخته و با هدف برداشتن واسطه توسط فروشگاه اینترنتی تاسیسات کاران با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار داده می شود. کلیه قیمت آبنما دیواری های موجود در این سایت رقابتی بوده و تحت تاثیر نوسانات قیمت ارز قرار نمی گیرد.

 

مکانهای ایده آل برای نصب آبنما دیواری کجاست؟

 

به طور کلی آبنما دیواری خانگی و یا آبنما دیواری کوچک برای مکانهایی که نیاز به محصولی تزیینی به همراه آرامش بخشی و نشاط آوری دارد توصیه می شود. لابی ساختمان و هتل ها ، ساختمان ویلاها ، ساختمان های تجاری و اداری و پاساژ ها ، منازل و دفتر کار و استخر ها و مراکز تفریحی می توانند برای زیبا سازی از این نوع از آبنما استفاده زیادی کنند. آبنما دیواری را تقریبا در هر مکانی می توان مورد استفاده قرار داد. شما حتی با داشتن دفتر کاری کوچک و یا آپارتمانی که از نظر فضای اضافی دارای محدودیت است نیز می توانید به راحتی با دریافت اطلاعات کافی و قیمت آبنما دیواری مورد نظر آن را ثبت سفارش نموده و بعد از انجام مراحل خرید آبنما ی دیواری در سریع ترین زمان در مکان مشخص شده در فرم ثبت سفارش دریافت کنید. برای دریافت راهنمایی برای آبنما دیواری هایی که نیاز به اسمبل و راه اندازی دارند نیز کارشناسان ما آماده خدمت رسانی به شما می باشند.

نتیجه گیری از تعریف آبنمای دیواری : 

 

آبنما دیواری هم خانواده آبنما بارانی و آبنما خانگی می باشد یعنی به طور کلی ما آبنما دیواری خانگی وجود دارد که اگر قصد سفارش دارید میتوانید با شماره 09132703400 تماس حاصل نمایید . آبنمای دیواری در ابعاد های مختلف در حال تولید است که پیشنهاد میکنم اگر خانه ای  دارید که مشکل چیدمان دکراسیون دارید با یک آبنمای دیواری یه رخ خانه زیبایی خاص بپذیر.

از مهم ترین وسایل آبنما دیواری می توان به پمپ آب اشاره کرد که با هدایت جریان آب باعث ایجاد این پدیده زیبا و چشم نواز می شود.

سیستم کنترل، یکی از وسایل آبنما دیواری است که با استفاده از برنامه های نرم افزاری جریان آب را کنترل و هدایت می کند و باعث ایجاد اشکال متنوع در آب خروجی می شود.

  • چراغ های رنگی به کار رفته در آبنمای دیواری با نورپردازی جذاب، چشم هر بیننده ای را خیره می کنند.
  • دستگاه کنترل موزیک در آبنماهای دیواری که همان آبنما موزیکال نامیده شد ه کاربرد دارد و با کنترل شدت صوت، مانع از ایجاد نویزهای مزاحم در آبنما می گردد. که در مقاله ای مفصل به مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته .
  • انواع کابل های روکش دار و سیم های افشان در سایز و سطح مقطع متفاوت از دیگر وسایل و تجهیزاتی است که در ساخت و نصب آبنما دیواری کاربرد دارد.
  • ترانس و منابع تغذیه، انرژی الکتریکی لازم برای آبنما را تامین می کنند و در نورپردازی اهمیت به سزایی دارند.

لوله کشی آبنما با استفاده از لوله و اتصالاتی با جنس خاص صورت می گیرد که باید در لیست وسایل آبنما دیواری گنجانده شوند. لوله کشی آبنما دیواری معمولا به صورت توکار بوده و تجهیزات باکیفیتی را می طلبد.

برای گرفتن سختی آب و مواد خارجی موجود در آن معمولا از فیلترهایی استفاده می شود که در اشکال متنوعی در بازار موجود هستند.

آجرهای فانتزی همراه با عناصر نورپردازی و گیاهان مصنوعی از دیگر تجهیزاتی هستند که می توانند باعث ایجاد تغییری بنیادی در محیط کار یا زندگی شما شده و یک دیوار سبز رؤیایی را ایجاد کنند.

  • یکی از اصول مهم و اساسی در آبنما دیواری بحث عایق کاری مناسب به منظور ایجاد ایمنی و جلوگیری از برق گرفتگی است که مانع نفوذ آب به سایر تجهیزات و وسایل آبنما دیواری می شود. عایق بندی با استفاده از نوارهای مخصوص آب بندی و مواد کریستالی نانو انجام می شود که به علت شفاف بودن، بر روی ظاهر آبنما تاثیر منفی ندارند.

سازه اصلی که ترکیبی از سنگ ها، شیشه ها، فلزات و سایر متریال مقاوم نسبت به آب بوده از دیگر وسایل آبنما دیواری است که ساخت یک بنای زیبا و ماندگار را محقق می کند.

استفاده از شیرآلات مناسب در آبنما مانع افت فشار شده و باعث ایجاد اصطکاک کمتر در خط لوله کشی می شود. شیرآلات باکیفیت به خصوص در محل اتصال به پمپ، باعث می شود که تعمیر و تعویض بدون نیاز به قطع خطوط به راحتی صورت پذیرد.

  • نازل آبنما دیواری بر سر لوله آب قرار می گیرد و باعث ایجاد تنوع در نحوه نمایش آب خروجی می گردد. این نازل ها در جنس (استیل، گالوانیزه، پلاستیکی و چراغ دار)، اندازه، نحوه و شکل خروجی آب متفاوتند و از مهم ترین وسایل آبنما دیواری محسوب می شوند.

آبنما دیواری که به دیوار خیس نیز معروف است از ترکیب وسایل و تجهیزاتی خاص بر روی دیواری مصنوعی با حفره هایی ظاهرا طبیعی ساخته می شود. آب از این حفره ها خارج شده و در محلی که در پایین آبنما قرار دارد، می ریزد. این گونه آبنماها اغلب در باغ‌ها و فضاهای سبز نصب می‌شوند و از آنجا که به فضای زیادی نیاز ندارند، برای حیاط‌های کوچک، باغچه‌های خانگی، ادارات و محیط های کاری، سالن و سایر بخش های خانه  نیز مناسب هستند. این آبنما دارای تنوع بالایی بوده و با نصب وسایل آبنما دیواری در کنار یکدیگر و ایجاد یک معماری زیبا در محیط های کاری یا محل زندگی می توان علاوه بر ایجاد دکوراسیونی جذاب، با شنیدن صدای دلنواز آب، از آرامش ایجاد شده در محیط لذت برد.

 

خرید لوازم آبنما دیواری

خرید آبنما دیواری

آبنمای دیواری در فصل گرما می تواند باعث خنک شدن فضا شود بنابراین با خرید آبنما دیواری از وابستگی خود به سایر تجهیزات خنک کننده بکاهید. همان گونه که مشاهده کردید وسایل و تجهیزات متنوعی در ساخت و راه اندازی آبنما به کار می روند که هر یک می توانند در تصمیم شما برای خرید آبنما دیواری موثر باشند. شما با در نظر گرفتن ابعاد و مساحت مورد نظر و کیفیت وسایل و تجهیزات به کار رفته در ساخت آبنما دیواری می توانید از بخش محصولات تاسیسات کاران اقدام به خرید آبنما دیواری مطابق با خواست و سلیقه خود نمایید. 

اگر قصد داشتید کارکرد محصولات را در پیچ اینستاگرام ببینید کافیست روی کلمه پیچ اینستاگرام  تاسیسات کاران کلیک نمایید . 

 

آبنما دیواری

لینک ک.تاه : https://b2n.ir/833990  || lish.ir/1AO0

 

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

تماس مستقیم
بستن
مقایسه